Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Profesinės veiklos praktikos ataskaita: kelių ir gatvių tiesimas

Profesinės veiklos praktikos ataskaita: kelių ir gatvių tiesimas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Finansinės apskaitos praktikos ataskaita. Įvadas. Tikslas – išsiaiškinti apskaitos politikos formavimą ir apskaitos bei finansų organizavimą UAB "N", įtvirtinti apskaitos ir finansų teorines žinias ir lavinti praktinius tiesioginio apskaitos tvarkymo bei finansų valdymo įgūdžius. UAB "N" apibūdinimas. Pinigų laikymo organizavimas ir apskaita. Pinigų kasoje apskaita. Pinigų atsiskaitomojoje sąskaitoje apskaita. Įsipareigojimų apskaita. Paskolų apskaita. Finansinis lizingas. Atsiskaitymų organizavimas ir apskaita. Pirkėjų skolų apskaita. Skolų tiekėjams apskaita. Atsiskaitymų už darbą apskaita. Įmonės mokami mokesčiai ir įmokos. Atsargų apskaita. Ilgalaikio materialiojo ir nematerialiojo turto apskaita. Veiklos išlaidų apskaita. Paslaugų ir darbų pardavimo apskaita. Kitų pajamų ir išlaidų apskaita. Nuosavo kapitalo ir pelno paskirstymo apskaita. Finansinė atskaitomybė. Išvados.

Ištrauka

Profesinės veiklos praktikos tyrimo objektas – UAB "N" apskaita.
Profesinės veiklos praktikos tikslas – išsiaiškinti apskaitos politikos formavimą ir apskaitos bei finansų organizavimą UAB "N", įtvirtinti apskaitos ir finansų teorines žinias ir lavinti praktinius tiesioginio apskaitos tvarkymo bei finansų valdymo įgūdžius.
Tikslui pasiekti keliami tokie uždaviniai:
1) susipažinti su UAB "N" struktūra, padaliniais, veiklos organizavimu bei trijų praėjusių finansinių metų veiklos rezultatais ir perspektyvomis;
2) susipažinti su apskaitos organizavimu;
3) susipažinti su finansų organizavimu;
4) susipažinti su praktiniu apskaitos ir finansų tvarkymu, apskaitos registrų ir finansinės bei mokestinės atskaitomybės sudarymu įmonėje;
5) pateikti išvadas.
Profesinės veiklos praktikos ataskaitoje taikomas surinktos medžiagos analizės metodas, naudojant įmonės duomenis iš pagrindinių dokumentų, taip pat remiamasi įmonės apskaitos politika. Pateikiami ir analizuojami įmonėje naudojami užpildyti apskaitos dokumentų ir registrų pavyzdžiai, apimanrtys laikotarpį iki 2010 m. gegužės mėnesio įmonėje vykusių operacijų.
Šioje ataskaitoje yra trumpai apibūdinama pati įmonė, įvertinama jos finansinė padėtis. Taip pat aprašomas bendrovės apskaitos organizavimas, nuosekliai, pagal praktikos programos temas aprašomi buhalterijoje vykstantys apskaitos darbai.
Uždaroji akcinė bendrovė "N" įregistruota 2001 metų balandžio 9 d. Kauno miesto savivaldybėje. Įmonė įsteigta pagal Lietuvos Respublikoje galiojantį Akcinių bendrovių įstatymą bei kitus galiojančius norminius aktus. Bendrovė dukterinių įmonių, filialų ir atstovybių Lietuvoje ir užsienyje neturi.
Įmonė nuo pat įkūrimo specializuojasi į kelių bei gatvių tiesimą. Į šią savoką taip pat įeina ir jau susidėvėjusių kelių remontas, laikinųjų kelių įrengimas, automobilių stovėjimo aikštelių, pėsčiųjų, dviračių takų bei šaligatvių įrengimas, įvairių pramoninių teritorijų bei privačiųjų kiemų dangų įrengimas ir remontas. Taip pat atlieka ir šiuos gerbūvio darbus: trinkelių klojimas, akmens grindinių įrengimas, žemės kasimo darbai, pagrindų iš žvyro ir skaldos įrengimas, kelio ir vejos bortų įrengimas, lietaus kanalizacijos įrengimas, asfaltbetonio dangos įrengimas, žalios vejos įrengimas ir priežiūra.
Įmonėje vadovauja akcininkų susirinkimo paskirtas direktorius N. Bendrovės struktūrą sudaro direktorius, vyr. buhalterė ir buhalterė, gamybos direktorius ir techninis direktorius, veiklos organizavimo struktūra pridedama. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų praktikos ataskaita
KategorijaFinansai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis24.98 KB
Autoriusilona
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasDoc. L. Stabingis
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Finansine apskaitos praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 24 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Doc. L. Stabingis
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą