Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Baigiamosios praktikos ataskaita: statybos ir remonto paslaugos UAB "Aromsa"

Baigiamosios praktikos ataskaita: statybos ir remonto paslaugos UAB "Aromsa"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Įvadas. Įmonės UAB "Aromsa" veikla: paslaugų sfera - statyba ir remontas. Buhalterinės apskaitos organizavimas įmonėje. Piniginių lėšų apskaita. Kasos operacijų apskaita. Atsiskaitymų per banką apskaita. Debitorinių ir kreditorinių skolų apskaita. Atsiskaitymų su pirkėjais apskaita. Atsiskaitymų su tiekėjais apskaita. Tarpusavio skolų sutikrinimo tvarka. Atsiskaitymų su atskaitingais asmenimis apskaita. Skolų Sodrai ir biudžetui apskaita. Atsargų apskaita. Ilgalaikio turto apskaita. Ilgalaikis nematerialusis turtas. Nematerialiojo turto nurašymas. Nematerialiojo turto eksploatavimo ir kitos vėlesnės išlaidos. Nematerialiojo turto amortizacija. Ilgalaikis materialusis turtas. Ilgalaikio materialaus turto įsigijimas. Ilgalaikio materialaus turto nusidėvėjimas. Ilgalaikio materialaus turto nurašymas. Ilgalaikio materialiojo turto eksploatavimo išlaidos. Darbo laiko ir darbo apmokėjimo apskaita. Analitinės darbo užmokesčio apskaitos registrai. Priėmimas į darbą. Atleidimas iš darbo. Sąnaudų apskaita. Pajamų apskaita. Kapitalo, rezervų atidėjimų, finansinių rezultatų apskaita. Atskaitomybė. Mokesčiai. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Mano baigiamosios praktikos ataskaitoje yra pateiktos visos žinios, kurios buvo įgytos įmonėje UAB "Aromsa" per du mėnesius. Šią ataskaitą parašiau remiantis baigiamosios praktikos metodiniais nurodymais, taip pat pridėjau temas atitinkančius priedus, t.y. pirminius dokumentus, kurie yra panaudojami tik vyriausios buhalterės sutikimu.
Darbo tikslas: įgyti praktinio darbo įgūdžių; išstudijuoti įmonės, kurioje atliekama praktika, darbo metodus; susipažinti su įmonės veikla, jos įstatais, buhalterinės apskaitos organizavimu įmonėje; susipažinti su apskaitos darbuotojų pasiskirstymu darbe ir dokumentų apyvarta, apžvelgti įmonėje esamą instrukcinę medžiagą. Taip pat galutinai suformuluoti specialybės praktinio darbo įgūdžius ir pasirengti darbinei veiklai.
Darbo uždaviniai:
1. Susipažinimas su įmone, jos veikla;
2. Susipažinimas su buhalterinės apskaitos organizavimu įmonėje;
3. Išanalizuoti piniginių lėšų apskaitą;
4. Išnagrinėti debitorinių ir kreditorinių skolų apskaitą;
5. Išstudijuoti atsargų apskaitą;
6. Išsiaiškinti ilgalaikio turto apskaitą;
7. Susipažinti su darbo laiko ir darbo apmokėjimo apskaita;
8. Išstudijuoti sąnaudų ir pajamų apskaitą;
9. Susipažinti su kapitalo, rezervų atidėjinių, dotacijų ir subsidijų, finansinių rezultatų apskaita;
10. Išsiaiškinti įmonės atskaitomybę ir mokesčius.
Darbo metodai: duomenų ir dokumentų analizė bei loginės išvados.

Įgytos kompetencijos:
Atlikdama praktiką susipažinau su UAB "Aromsa" buhalterine apskaita. Išanalizavau man pateiktus pirminius ir suvestinius dokumentus bei registrus. Parašiau baigiamąją praktikos ataskaitą, apie įmonės veiklą, buhalterinės apskaitos organizavimą, piniginių lėšų apskaitą, debitorių ir kreditorių skolų apskaitą, ilgalaikio turto, darbo laiko ir darbo apmokėjimo apskaita, sąnaudų ir pajamų apskaitą, kapitalo, rezervų atidėjimų, finansinių rezultatų apskaitą, atskaitomybę bei mokesčius.
UAB "Aromsa" veiklos tikslas – vystyti ir plėtoti LR įstatymais nedraudžiamą komercinę – ūkinę veiklą, siekiant gauti pelno ir tenkinti privačius akcininkų ir visuomenės interesus. Pagrindinė įmonės veikla – paslaugų pobūdžio. Įmonės veiklos objektas – statyba ir remontas. Kitaip tariant įmonė užsiima statybos, montavimo, kapitalinio remonto ir įvairių kitu paslaugų ir darbų veikla (dažymas, plytelių klojimas, lentelių kalimas ir pan. )
UAB "Aromsa" įregistruota juridinių asmenų registre 2007 01 22, vadovaujantis LR civiliniu kodeksu, LR akcinių bendrovių įstatymu bei kitais įstatymais ir teisės aktais. Tad galime teigti, jog tai visai nauja įmonė, kuri nesenai atšventė savo dviejų metų gimtadienį. Veikla vykdoma adresu: Medvalakio g. 23 – 20, Palanga, o jos ofisas įsteigtas Sodų g. 14b. – 4, Palanga.
Įmonės organai yra visuotinis akcininkų susirinkimas ir vienasmenis valdymo organas – Įmonės vadovas – Direktorius ( A. Kavalskis). ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų praktikos ataskaita
KategorijaFinansai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis52.22 KB
AutoriusJolanta
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasBudzinskienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word  praktikos ataskaita statybos ir remonto paslaugu imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 28 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Budzinskienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+3
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą