Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Finansai>Vertybinių popierių rinka

Vertybinių popierių rinka

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Įvadas. Vertybinių popierių rinkos vieta finansų sistemoje. Vertybinių popierių rinkos tipai. Paskolų ir nuosavo kapitalo rinka. Pirminė ir antrinė rinka. Pinigų ir kapitalo rinka. Išvestinės vertybinių popierių rinkos priemonės. Lietuvos vertybinių popierių rinka. Vertybinių popierių rinkos raida ir struktūra. Lietuvos vertybinių popierių rinkos infrastruktūra. Vertybinių popierių rinkos instrumentai ir jų apyvarta. Išvados.

Ištrauka

Vertybinių popierių rinka yra svarbi kiekvienos šalies finansų sistemos dalis, turinti didelę įtaką ekonomikos efektyvumui. Norint suprasti šios rinkos funkcionavimą bei jos veiklos ypatybes, reikia atidžiau panagrinėti jos veikimo prielaidas, dalyvius ir finansinius instrumentus.
Šio kursinio darbo tikslas – ištirti vertybinių popierių rinką kaip svarbų finansų sistemos elementą, apibrėžiant svarbiausius rinkos tipus ir sąvokas, aptariant vertybinių popierių rūšis, jų charakteristikas, rodiklius, apibūdinant institucijas, kurios garantuoja vertybinių popierių rinkos funkcionavimą bei prižiūri rinkos dalyvių veiklą.
Darbas sudarytas iš dviejų stambių dalių. Pirmojoje aptariama vertybinių popierių rinkos vieta finansų sistemoje, išskiriami jos tipai ir apibrėžiami svarbiausi finansiniai instrumentai, antrojoje dalyje dėmesys sutelkiamas į Lietuvos vertybinių popierių rinkos charakteristikų apžvalgą, išskiriant ir apibūdinant jos infrastruktūros elementus, vertybinius popierius.
Išdėstant medžiagą buvo naudojami paveikslėliai, diagramos, lentelės. Taip pateikta medžiaga geriau suvokiama, lengviau įsisavinama. Be to, vaizdinės priemonės geriau iliustruoja pateiktus faktus. Medžiaga pateikta sistemingai, ji skirstoma į skyrius, o šie į poskyrius, laikantis nuoseklumo ir logiškumo.
Rašant darbą buvo naudojamasi 10 įvairių šaltinių, todėl galima teigti, kad tema yra nuodugniai išnagrinėta ir aptarta bei gauta išsami ir objektyvi vertybinių popierių rinkos apžvalga. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Dydis42.09 KB
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vertybiniu popieriu rinka [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 19 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais