Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Investicinio projekto rengimas ir vertinimas

Investicinio projekto rengimas ir vertinimas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas, Investicinio projekto samprata. Investicinio projekto rengimas. Investicinio projekto rengimo eiga. Investicinio projekto rengimo uždaviniai. Investicinio projekto turinio planavimas ir struktūrizavimas. Kalendorinis planavimas. Atsakomybės paskirstymas. Investicinio projekto vertės planavimas. Investicinio projekto bendras galutinis planas. Investicinio projekto vertinimas. Investicinio projekto efektyvumo vertinimo metodas. Projekto pinigų srautų nustatymas. Investicijų atsipirkimo laikas. Investuoto kapitalo grąža. Modifikuotas investicijų atsipirkimo laikas. Grynoji esamoji vertė. Investicijų pelningumo indeksas. Vidinė grąžos norma. Modifikuota vidinė grąžos norma. Investicinio projekto rizikos vertinimas. Išvados. Išnašos.

Ištrauka

Kiekvienas verslas prasideda nuo pradinės investicijos, o jo vystymasis ir naujų idėjų realizavimas neįsivaizduojamas be tolimesnio investavimo proceso. Tik investicinio projekto pagalba galima ekonomiškai, techniškai ir socialiai pagrįsti lėšų investavimo tikslus, numatyti investicijų grąžą bei kitus naudingumo rodiklius, nustatyti ir pagrįsti reikalingas lėšas bei jų gavimo šaltinius. Verslo organizacija, ieškodama racionaliausių investavimo sprendimų, visus potencialius investicinius projektus siekia kuo tiksliau įvertinti, prognozuodama jų rezultatus.
Projekto įgyvendinimui ir jo sėkmei užtikrinti reikia atlikti daug įvairių tyrimų, surinkti ir apdoroti informaciją įvairiapusiškai įvertinti projekto galimybes ir tinkamai jį valdyti.
Kursinio darbo temos aktualumas yra tame, jog tinkamai parengtas ir įvertintas investicinis projektas leidžia įmonei pritraukti lėšų savo veiklai plėsti, kas suteikia konkurencinį pranašumą.
Darbo tikslas – išnagrinėti investicinio projekto rengimą ir vertinimo metodus, siekiant parodyti jų aktualumą šios dienos verslui.
Norint pasiekti kursinio darbo tikslą bus atliktos šios užduotys:
ekonominės ir finansinės literatūros analizė;
teoriniais aspektais atskleisti investicinio projekto sampratą, rengimą ir vertinimą.`
Darbo struktūrą sudaro trys dalys: investicinio projekto samprata, investicinio projekto rengimas ir jo vertinimas. Pirmoje dalyje atskleidžiama investicinio projekto samprata, bendri požymiai ir tipai. Antroje dalyje išdėstyta investicinio projekto rengimo eiga ir uždaviniai. Trečioje dalyje aptariami investicinio projekto efektyvumo ir rizikos vertinimo metodai. Pabaigoje, atsižvelgiant į atlikta darbą, padarytos išvados.
Atliekant darbą buvo remtasi Lietuvos Respublikos investicijų įstatymų ir kita specialiąja moksline literatūra apie investicinius projektus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasFinansų kursinis darbas
KategorijaFinansai
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis57.73 KB
Autoriusmaralisr
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasO. Buckiūnienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Investicinio projekto rengimas ir vertinimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • O. Buckiūnienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą