Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Finansų referatai

Finansų referatai (878 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Pinigų srautų esmė

  Pinigų vaidmuo įmonėje. Gavimai ir išmokėjimai. Įplaukos ir išlaidos bei jų sąsajos su gavimais ir išmokėjimais. Finansinės ir investicinės veiklų pinigų srautai. Finansinė atskaitomybė. Finansinis turtas. Investiciniai pinigų srautai. Pelno ir pinigų srautų skirtumai.
  Finansai, referatas(14 puslapių)
  2006-02-09
 • Pinigų srautų tarptautinė reglamentacija

  Įvadas. Pinigų srautų ataskaitos reglamentavimas. Pinigų srautų ataskaitos reglamentavimo problemos tarptautiniu mastu. Išvados ir pasiūlymai.
  Finansai, referatas(11 puslapių)
  2007-06-12
 • Pinigų vertė. Pinigų pasiūla ir paklausa

  Pinigų vertė. Pinigų pasiūla ir paklausa. Pinigai. Pinigų funkcijos. Mainų priemonė. Prekių apskaitos funkcija. Taupymo kaupimo funkcija. Bankų atsiradimas ir jų funkcijos. Būtino rezervo principas. Pinigų pasiūlos. Plėtimas. Mažinimas. Pinigų multiplikatorius. Centrinis Bankas (CB) ir jo funkcijos. Pinigų pasiūlos kontrolės bei reguliavimo būdai. Monetarinė politika: esmė ir tikslai. Centrinio Banko (CB) tikslai ir veiklos kanalai. Kanalai, kuriais veikia centriniai bankai. Kiekybinė pinigų teorija ir pinigų paklausa. Euro įvedimas Lietuvoje. Euro įvedimo įtaka Lietuvos ekonomikai. Eurų banknotai ir monetos.
  Finansai, referatas(13 puslapių)
  2005-11-18
 • Plaukiojantys valiutų kursai

  Įvadas. Valiutos kursas. Valiutos kursas ir jo rūšys. Valiutų kurso raida. Aukso standartas. Fiksuoti valiutos kursai. Dolerio standartas. Plaukiojantys valiutų kursai. Kodėl svyruoja valiutos kursai? Valiutų kurso svyravimo analizė. Plaukiojantys valiutų kursai. Laisvi lankstieji valiutų kursai. Jų panaudojimo problemos. Reguliuojami plaukiojantys valiutų kursai. Kaip centrinis bankas kišasi i valiutos keitimo rinką. Fiksuotų ir plaukiojančių valiutų kursų naudojimo pranašumai ir trūkumai. Valiutų kursų įtaka prekybai užsienio valiutomis. Prekyba užsienio valiutomis. Kaip organizuojama valiutų keitimo rinka. Sunkumai, su kuriais buvo susidurta, norint pereiti nuo fiksuoto prie plaukiojančio valiutos kurso. Išvados.
  Finansai, referatas(25 puslapiai)
  2008-01-07
 • Plaukiojantys valiutų kursai. Jų raida ir atvejai įvairiose šalyse

  Valiutos kursas ir jo rūšys. Bretton Woods sistema. Plaukiojančio valiutos kurso susidarymo mechanizmas. Užsienio valiutos rinka. Plaukiojančio valiutos kurso nusidėvėjimas ir jos kurso pakilimas. Plaukiojančių valiutos kurso sistemos privalumai ir trūkumai. Plaukiojančių valiutų kursų panaudojimo problemos. Reguliuojamai plaukiojantys valiutų kursai. Plaukiojančių valiutų kursų pranašumai ir trūkumai.
  Finansai, referatas(13 puslapių)
  2006-10-31
 • Political Corruption in Baltic States: Lithuanian Case

  Anglų kalbos referatas. Baltijos šalių ekonomikos politika. Korupcija. Introduction. Corruption in Lithuania. The conclusion. Vocabulary.
  Finansai, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-09
 • Prekių tiekimas iš Europos Sąjungos (ES) valstybių

  Prekių tiekimas iš Europos Sąjungos (ES) valstybių ir apmokestinimo pridėtinės vertės mokesčio ypatumai. Įvadas. Darbo tikslas – išanalizuoti kaip pasikeitė prekių tiekimas iš Europos Sąjungos (ES) valstybių bei nurodyti apmokestinimo PVM ypatumus. Pagrindinės PVM taikymo taisyklės Europos Sąjungoje (ES). Kitos ne naujos transporto priemonės ir akcizais apmokestinamos prekės. Naujos transporto priemonės ir akcizais apmokestinamos prekės. Nuotolinė prekyba. Kada neatsiranda prievolė Lietuvoje skaičiuoti PVM už naudojantis nuotolinės prekybos schema tiekiamas Lietuvoje prekes. Išvados.
  Finansai, referatas(11 puslapių)
  2009-05-27
 • Prekių tiekimo į kitas Europos Sąjungos valstybes nares ataskaitos parengimas

  Įvadas. Būtina pasitikrinti Europos Sąjungos (ES) valstybės PVM mokėtojo kodą. Kodėl būtina pasitikrinti Europos Sąjungos (ES) valstybės verslo partnerio PVM mokėtojo kodą? Kaip ir kur galima pasitikrinti Europos Sąjungos (ES) valstybės verslo partnerio PVM mokėtojo kodą? Kaip dažnai tikrinti Europos Sąjungos (ES) valstybės verslo partnerio PVM mokėtojo kodą? Kokiais atvejais negalės būti taikomas 0 proc. PVM tarifas? Būtina užpildyti prekių tiekimo į kitas Europos sąjungos valstybes nares ataskaitą. Kokie duomenys pateikiami ataskaitoje? Kaip teisingai užpildyti ataskaitą? Kada ir kam pateikiama ataskaita? Naudingi patarimai ir pavyzdžiai. Išvados.
  Finansai, referatas(15 puslapių)
  2007-03-29
 • Privatizavimas

  Pagrindiniai privatizavimo metodai. Privatizavimo metodai. Viešas akcijų pardavimas. Privatus akcijų pardavimas ( visiškas arba dalinis). Valstybinės įmonės turto pardavimas. Įmonės reorganizavimas į atskiras dalis. Naujos privačios investicijos į VVĮ. Vadovybės/ darbuotojų išpirkimai. Nuomos ir valdymo kontraktai. Privatizavimas Baltijos valstybėse: metodai ir patirtis. Privatizavimo procesas Estijoje. Ankstyvasis privatizavimas Estijoje. Smulkus privatizavimas Estijoje. Stambus privatizavimas per EPA. Čekių vaidmuo Estijos privatizavimo procesuose. Infrastruktūros įmonių privatizavimas Estijoje. Privatizavimo procesas Latvijoje. Ankstyvasis privatizavimas Latvijoje. Smulkus privatizavimas. Stambus privatizavimas Latvijoje. Čekinis privatizavimas Latvijoje. Latvijos komercinių bankų privatizavimas. Privatizavimo procesas Lietuvoje. Privatizavimo procesai- organizavimas ir teisinė bazė. Privatizavimo etapai Lietuvoje. Ankstyvasis privatizavimas Lietuvoje. Pirmas privatizavimo etapas Lietuvoje. Užsienio kapitalas pirminiame privatizavime Lietuvoje. Antrasis ir trečiasis privatizavimo etapai. Lietuvoje 1995-1998 metai. Privatizavimo procesų Baltijos valstybėse palyginamoji analizė.
  Finansai, referatas(43 puslapiai)
  2005-12-05
 • Privatus sektorius, jo kūrimo problemos

  Įvadas. Bendri privatizavimo bruožai. Privatizavimo samprata ir tikslingumas. Privatus sektorius: už ir prieš. Efektyvumas ir našumas. Paslaugų kokybė. Socialinis teisingumas. Darbo vietos, užmokestis ir darbo jėga. Atskaitomybė. Privatizavimo institucijos ir jų veikla. Privatizavimo institucijos veikusios pirmame privatizavimo etape. Dabar veikiančios privatizavimo institucijos. Valstybės turto fondas (VTF). Privatizavimo komisija. Savivaldybių turto privatizavimo komisijos. Privatizavimo būdai. Privatizavimo būdai naudoti pirminiame privatizavimo etape. Privatizavimo būdai naudojami dabar. Viešas akcijų pardavimas. Viešas aukcionas. Viešas konkursas. Tiesioginės derybos. Valstybės ar savivaldybės kontrolės perdavimas valstybės ar savivaldybės kontroliuojamoje įmonėje. Nuoma su išsipirkimu. Privatizavimo eiga ir problemos. Privatizavimo etapai. Pirmas privatizavimo etapas (už investicinius čekius). Privatizavimas už grynuosius pinigus. Privatizavimas 1996 – 2001 m. Privatizavimas nuo 2002 m. Privatizavimo sandoriai. Lėšų iš privatizavimo panaudojimas. Privatizavimo problemos. Darbas ekonominiuose sektoriuose. Darbo užmokestis pagal ekonomikos sektorius. Užimtųjų ir samdomųjų darbuotojų pasiskirstymas pagal ekonominius sektorius. Išvados.
  Finansai, referatas(27 puslapiai)
  2007-09-23
 • Privilegijuotosios akcijos

  Įvadas. Privilegijuotų akcijų esmė ir charakteristika. Privilegijuotųjų akcijų vertė. Investavimo į privilegijuotąsias akcijas strategijos. Išvados.
  Finansai, referatas(17 puslapių)
  2008-12-13
 • Produkcijos pardavimas ir gamyba

  Įvadas. Produkcijos pardavimas ir gamyba. Produkcijos struktūra ir asortimentas. Produkcijos kokybė. Produkcijos ritmingumas. Gamybos veiksniai, turintys įtakos produkcijai. Išvados.
  Finansai, referatas(13 puslapių)
  2008-12-12
 • Rajono socialinio draudimo biudžeto sudarymas ir vykdymas

  Įvadas. Rajono socialinio draudimo sudarymas. Savarankiškai dirbančių ir jiems prilyginamų asmenų privalomosios draudimo įmokos. Valstybinio savanoriškojo socialinio draudimo įmokos. Savanoriškasis socialinis pensijų draudimas. Savanoriškasis socialinis draudimas ligos ir motinystės pašalpoms. Baudos, delspinigiai ir kitos pajamos. Kitos pajamos. Rajono socialinio draudimo biudžeto vykdymas. Valstybinio socialinio draudimo pensijos. Senatvės pensijos. Našlių ir našlaičių pensijos. Invalidumo pensijos. Valstybinio socialinio draudimo pašalpos. Ligos pašalpa. Motinystės pašalpa. Motinystės (tėvystės) pašalpa. Draudimas nuo nedarbo. Nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų draudimo išmokos. Kitos išmokos. Socialinio draudimo duomenys Panevėžio rajone. Dirbančiųjų su verslo liudijimu it ūkininkų bei jų partnerių valstybinis socialinis draudimas. Apdraustųjų savanoriškuoju valstybiniu socialiniu draudimu analizė. VSDFV Panevėžio skyriaus įmokų surinkimo analizė. Išvados.
  Finansai, referatas(29 puslapiai)
  2006-10-11
 • Realaus valiutos kurso įtaka ekonomikos augimui

  Įvadas. Tikslas – išanalizuoti realaus valiutos kurso įtaką ekonomikos augimui. Darbo uždaviniai: Realaus valiutos kurso sąvoka. Realus valiutos kursas ir grynasis eksportas. Realaus valiutos kurso brangimas - nuvertėjimas. Išvados.
  Finansai, referatas(10 puslapių)
  2010-04-15
 • Restruktūrizavimo samprata ir etapai

  Restruktūrizavimo samprata ir etapai. Įmonės restruktūrizavimo planas. Restruktūrizuojamos įmonės valdymas. Restruktūrizavimo bylos nutraukimas. Išvados.
  Finansai, referatas(11 puslapių)
  2006-05-17
 • REUTERS grafinė techninė valiutų analizė

  Analizuojamas Didžiosios Britanijos svaro sterlingo (GBP) ir Europos Sąjungos bendrosios valiutos (EUR) santykis. Techninių indikatorių lyginimas.
  Finansai, referatas(3 puslapiai)
  2005-03-17
 • Riboto racionalumo modelis

  Įvadas. Tyrimo tikslas. Išnagrinėti ir įsigilinti į "Riboto racionalumo" modelio atsiradimą, vystymąsi bei sampratą. Riboto racionalumo kilmė. Visapusis ekonominis racionalumas. Riboto racionalumo sąvoka. Mokslininkai, prisidėję prie riboto racionalumo modelio vystymosi. Riboto racionalumo suvaržymai. Pagrindiniai apribojimai. Žirklių metafora. Riboto racionalumo modelis organizacijose. Išvados.
  Finansai, referatas(11 puslapių)
  2009-05-29
 • Rizika. Rizikos valdymas

  Įvadas. Rizikos esmė ir struktūra. Rizikos struktūrizavimas ir klasifikavimas. Rizikos veiksniai. Rizikos vertinimas. Rizikos valdymas. Finansinės rizikos rūšys. Finansų rizikos valdymo priemonės. Išvados.
  Finansai, referatas(18 puslapių)
  2009-06-20
 • Rizikos apibūdinimas ir įvertinimas. Finansinė rizika

  Rizikos apibūdinimas ir įvertinimas. Finansinė rizika. Finansinės rizikos rūšys. Valiutos keitimo rizika. Palūkanų normos rizika. Likvidumo rizika. Rinkos rizika. Kredito rizika. Išvados. Priedai.
  Finansai, referatas(15 puslapių)
  2005-05-26
 • Rizikos vertinimas planuojant investicijas

  Įvadas. Rizika ir jos rūšys. Rizikos analizė. Tikimybių skaičiavimas. Ekonominių svertų įvertinimas. Rizika ir pelno norma.
  Finansai, referatas(19 puslapių)
  2006-10-03
Puslapyje rodyti po