Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Finansų referatai

Finansų referatai (878 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Nuosavybė ir jos ekonominės formos

  Įvadas. Nuosavybės santykiai, esmė ir formos. Ekonominės sistemos tipai. Privatizavimo problemos. Nuosavybės teisė ir savanaudiškumas. Nuosavybė ir turtas. Išvados.
  Finansai, referatas(11 puslapių)
  2006-05-17
 • Nuosavybės vertybiniai popieriai

  Įvadas. Akcijos samprata. Vardinės akcijos. Pareikštinės akcijos. Pirmos rūšies akcijos. Pajamų akcijos. Augimo akcijos. Spekuliacinės akcijos. Ciklinės akcijos. Stabilios akcijos. Akcijos rinka. Paprastosios akcijos. Privilegijuotosios akcijos. Pelno privilegijuotos akcijos. Privilegijuotos akcijos su plaukiojančia (reguliuojama) norma. Privilegijuotos konvertuojamos akcijos. Privilegijuotos akcijos su teise pakeisti jas į kitus kompanijos vertybinius popierius. Privilegijuotos akcijos su atšaukimo teise. Privilegijuotos akcijos su aukciono būdu nustatomais dividendais. Paprastųjų ir privilegijuotųjų akcijų pranašumai ir trūkumai. Akcijų įsigijimo rizika. Akcijų perleidimas. Išvados.
  Finansai, referatas(14 puslapių)
  2008-01-05
 • Obligacijos

  Su kuriomis pagrindinėmis rizikos rūšimis susijusios obligacijos? Kaip nustatomas obligacijos reitingas? Kaip apskaičiuojamas obligacijų dabartinis pelningumas? Kaip apskaičiuojamas pelningumas per obligacijos galiojimo laikotarpį? Kaip nustatoma obligacijos vertė? Kaip kinta obligacijos kaina, kai rinkos palūkanų norma pakyla aukščiau už obligacijos palūkanų normą? Kaip kinta obligacijos kaina, kai rinkos palūkanų norma tampa žemesnė nei kupono palūkanų norma? Kaip apibūdinamas premijos nuvertinimas ir diskonto kaupimas? Kaip kinta obligacijos su diskontu ir obligacijos su premija kaina, artėjant jos išpirkimo terminui? Kokie pagrindiniai investuotojų į obligacijas tikslai? Kokiais ypatumais pasižymi ilgalaikio disponavimo obligacijomis strategijos? Kaip sudaromi obligacijų "laiptai"? Kokie ypatumai būdingi sisteminės prekybos obligacijomis strategijai? Kas būdinga obligacijų keitimo strategijoms? Kokios obligacijų savybės patrauklios investuotojams?
  Finansai, referatas(9 puslapiai)
  2006-01-26
 • Obligacijos (2)

  Įvadas. Pinigų vertės skaičiavimas. Būsimoji vertė. Esamoji vertė. Obligacijos vertės nustatymas. Obligacijos esmė. Obligacijos vertės (kainos) nustatymas. Vertybiniai popieriai su nuliniu kuponu. Obligacijų pelnas. Padengimo (atlyginimo) pelnas. Realizuotas pelnas.. Planuojamas pelnas. Pelno kitimo įtaka obligacijos vertei. Obligacijos vertė ir pelnas. Obligacijų vertės kitimas. Procentinė rizika ir kompensavimo terminų sąvoka. Procentinė rizika. Procentinė rizika ir kompensavimo terminai. Kompensacijos terminų taikymas esant nestabiliam obligacijų kainos apskaičiavimui. Kompensacijos terminų sąvokos pritaikymas. Išvados.
  Finansai, referatas(15 puslapių)
  2006-02-28
 • Obligacijos (4)

  Obligacijos. Kitas ilgalaikių įsipareigojimų klasifikavimo požymis yra pagal obligacijų savininkų ar emitentų teises ir privilegijas. Galiausiai trečias kompanijos obligacijų skirstymo kriterijus yra pagal tai, kas perka jų obligacijas.
  Finansai, referatas(7 puslapiai)
  2006-10-05
 • Obligacijos ir kiti vertybiniai popieriai

  Įvadas. Obligacijos. Pagrindinės obligacijų charakteristikos. Investavimo į obligacijas privalumai. Investavimo į obligacijas trūkumai. Obligacijų rūšys. Kas parduoda (leidžia) obligacijas. Investavimas į obligacijas susijęs su šiomis pagrindinėmis rizikomis. Investuoti į obligacijas galima dviem būdais. Obligacijų reitingas. Obligacijų vertinimas. Obligacijų pelningumas. Investavimo į obligacijas strategijos. Išvados ir pasiūlymai.
  Finansai, referatas(24 puslapiai)
  2006-11-21
 • Obligacijos, jų vertinimai

  Įvadas. Obligacijų rūšys. Obligacijų reitingas. Obligacijų pelningumas. Pajamų iš obligacijų gavimo charakteristikos ir rizikos įvertinimas. Paskolų ir obligacijų vertinimas. Išvados.
  Finansai, referatas(12 puslapių)
  2005-12-02
 • Obligacijos. Jų skirstymas

  Įvadas. Kas yra obligacija? Obligacijų skirstymas. Įmonių obligacijos. Valstybės (-ių) išleidžiamos obligacijos. Išvados.
  Finansai, referatas(9 puslapiai)
  2007-01-23
 • Obligacijų ir pinigų rinkos pelningumas

  Įvadas. Įmonių obligacijos. Emitentų tipai. Obligacijų charakteristikos. Nominalioji obligacijos vertė ir palūkanų norma. Obligacijų išpirkimo terminas. Obligacijų vertė, kaina bei pelningumas. Obligacijų kainų nepastovumas. Rizika. Išvados. Išnašos.
  Finansai, referatas(9 puslapiai)
  2008-05-22
 • Obligacijų kursą įtakojantys veiksniai

  Įvadas. Įmonių ekonominė vertė. Popierių paklausa ir pasiūla biržoje. Mainų kurso svyravimai. Politika. Mokesčių sistema.
  Finansai, referatas(6 puslapiai)
  2005-12-11
 • Obligacijų vertinimo modelių analizė

  Obligacijų samprata. Obligacijų rūšys. Obligacijų skirtumai. Obligacijų rinkos vertė. Obligacijų įvertinimas. Obligacijų vertinimo modeliai. Obligacijų vertinimo formulę. Premija ir diskontas. Pelningumo modelis. Išvados.
  Finansai, referatas(21 puslapis)
  2005-09-30
 • Ofšorai

  Kas jie - ofšorai? Ofšorinių kompanijų pritaikymas versle Mokesčiais – prieš mokesčių vengimą Ofšorai – mokesčių naštos amortizatoriai. Investicijų fiasko. Pelnas iš ofšorinės kompanijos. Sąskaita užsienio banke. Išvados.
  Finansai, referatas(13 puslapių)
  2005-09-09
 • Ofšorinės įmonės (3)

  Ofšorinės įmonės sąvoka ir statusas. Ofšorinės įmonės išbraukimas iš sąrašų ir atstatymas. Ofšorinis verslas. Ofšorinio verslo pagrindiniai principai. Kada tikslinga įsigyti ofšorinę kompaniją.
  Finansai, referatas(7 puslapiai)
  2005-11-23
 • Ofšorinės zonos

  Bendroji charakteristika. Pagrindinių ofšorinių kompanijų rūšys. Svarbiausios ofšorinių kompanijų veiklos kryptys. Mokesčiai ofšorinėse zonose. Investavimo sąlygos. Lichtenšteinas. Liuksemburgas. Kipras. Gibraltaras. Meno sala. Išvados.
  Finansai, referatas(15 puslapių)
  2006-06-14
 • Ofšorinės zonos ir kompanijos

  Bendroji charakteristika. Pagrindinės ofšorinių kompanijų rūšys. Svarbiausios ofšorinių kompanijų veiklos kryptys. Mokesčiai ofšorinėse zonose. Investavimo sąlygos. Meno sala. Liuksemburgas. Lichtenštein. Išvados.
  Finansai, referatas(11 puslapių)
  2007-01-03
 • Ofšorinis verslas

  Įžanga. Ofšorinės įmonės sąvoka ir ypatybės. Ofšorinių įmonių rūšys ir įstatinis kapitalas. Ofšorinių įmonių bankinis aptarnavimas. Pagrindinės ofšorinio verslo zonos. Mokesčiai skirtingose ofšorinėse jurisdikcijose. Kada tikslinga įsigyti ofšorinę kompaniją. Išvados.
  Finansai, referatas(17 puslapių)
  2006-01-04
 • Opcionai ir ateities sandoriai

  Įvadas. Opcionai. Pirkimo ir pardavimo opcionai. Opciono vertė ir kainos apskaičiavimas. Kiti opcionai. Būsimieji sandoriai. Išvados.
  Finansai, referatas(14 puslapių)
  2006-11-08
 • Operacinės rizikos valdymas bankuose

  Įvadas. Operacinė rizika teoriniu aspektu. Operacinės rizikos valdymo priemonės. Operacinės rizikos valdymas Lietuvos bankuose. Išvados.
  Finansai, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-13
 • Optimalios valiutos erdvės teorija

  Įvadas. Optimalios valiutos erdvė teoriniu aspektu. Optimalios valiutos erdvės teorijos sąlygų atitikimas Lietuvos ekonomikoje. Valiutų jungimo reikšmė. Išvados. Darbas iliustruotas grafikais.
  Finansai, referatas(13 puslapių)
  2007-06-05
 • Pagrindinės pinigų funkcijos

  Pinigų funkcijos. Mainų priemonės funkcija. Teisėtos mokėjimo priemonės funkcija. Kapitalo judėjimo tarpininko funkcija. Vertės mato ir apskaitos vieneto funkcija. Kaupimo priemonės funkcija.
  Finansai, referatas(7 puslapiai)
  2006-10-29
Puslapyje rodyti po