Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai

Finansai (1957 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Esminės klaidos, neapibrėžtumai ir įvykiai po balanso sudarymo dienos

  Pripažinimas ir vertinimas. Koreguojantys įvykiai po balanso datos. Nekoreguojantys įvykiai po balanso datos. Veiklos tęstinumo principas. Pateikimas. Įgaliojimo išleisti atskaitomybę data. Sąlygų, buvusių balanso dieną, pateikimo atnaujinimas. Nekoreguojantys įvykiai po balanso datos. Retrospektyvaus taisymo apribojimai. neįmanomas retrospektyvus taikymas ir retrospektyvus taisymas. Esminių klaidų pavyzdžiai. Apskaitos politikos pasikeitimo klaidos.
  Finansai, referatas(19 puslapių)
  2006-11-27
 • Euras

  Kas yra euras? Euras Lietuvoje. Euro įvedimas Lietuvoje. Su euru susijusi Finansų ministerijos informacija. Lietuvos Konvergencijos programa. Euro teikiama nauda. Kodėl euras? Bendros valiutos pranašumai. Prekybos didėjimas dėl kliūčių jai sumažinimo. Palūkanų lygių supanašėjimas. Kainų skaidrumas. Euro įvedimo minusai. Ekonominės politikos priemonių praradimas. Nedidelė verslo ciklų koreliacija. Gyvenimo su nedidelėmis palūkanomis pavojai. Vienkartinės išlaidos dėl euro įvedimo. Klausimai ir atsakymai apie eurą. Kokia euro įvedimo nauda Lietuvai? Kokia numatyta euro įvedimo Lietuvoje tvarka? Kokie ekonominio suartėjimo (konvergencijos) su euro zona reikalavimai keliami Europos Sąjungos (ES) valstybėms narėms, norinčioms įvesti eurą? Kas yra antrasis valiutų kurso mechanizmas (VKM II)? Ar gali Lietuva neįvesti euro? Ar tikslinga organizuoti referendumą dėl euro įvedimo Lietuvoje? Kokiu kursu litai bus keičiami į eurus ir kas jį nustatys? Kokios institucijos atsakingos už euro įvedimą Lietuvoje? Kaip Lietuvos bankas rengiasi įvesti eurą? Kokios bus Lietuvos banko išlaidos dėl euro įvedimo? Ar numatytos euro įvedimo išlaidų kompensacijos komerciniams bankams ir kitoms verslo įmonėms? Kaip patartina įmonėms rengtis įvesti eurą? Kaip euro įvedimas atsilieps prekybiniams ir ekonominiams santykiams su Nepriklausomų Valstybių Sandraugos (NVS) šalimis – pagrindinėmis žaliavų Lietuvai tiekėjomis? Kokius teisės aktus iki įstojimo į euro zoną reikia priimti, kad būtų suderinta Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos teisė ir sudarytos sąlygos euro įvedimui?
  Finansai, referatas(18 puslapių)
  2006-10-25
 • Euras ir infliacija

  PowerPoint pristatymas. Infliacijos matavimai Europos Sąjungoje (ES). Mastrichto konvergencijos kriterijai. Šalių planai įsivesti eurą. Lietuvoje prekių ir paslaugų kainų pokyčiai (SVKI). Kuo įstojimas į euro zoną Lietuvai naudingas. Kuo įstojimas į euro zoną Lietuvai nenaudingas. Euro įvedimo įtaka infliacijai. Kainų kilimą galėjo sąlygoti. Skirtingas kainų padidėjimas. Infliacijos tempai (1997-2005). Po euro įvedimo kainų pakilimas. Išvados.
  Finansai, pristatymas(18 skaidrių)
  2006-04-02
 • Euras ir jo įvedimo problemos Lietuvoje

  Įvadas. Euro istorija. Euras, jo sąvoka. Mastrichto kriterijai. Nustatyti Mastrichto kriterijai Lietuvai. Ar galimas euro įvedimas jei Lietuva neatliks Mastrichto kriterijų. Euro įvedimo datos nustatymas ir kas ją turi nustatyti. Suderinta Lietuvos Respublikos (LR) bei Europos Sąjungos (ES) teisė norint įvesti eurą. Numatyta euro įvedimo tvarka Lietuvoje. Institucijos atsakingos už euro įvedimą Lietuvoje. Lėšos, iš kurių finansuojamas euro įvedimas. Euro įvedimo atsiliepimai prekybiniams ir ekonominiams santykiams. Lietuvos eurai. Leidimas proginių ir kolekcinių euro monetų. Lietuvos gyventojų informavimas apie euro apsaugos požymius. Litų išėmimas iš apyvartos. Valstybės įvedusios eurą keičia savo buvusią nacionalinę valiutą į eurus. Euro įvedimo įgyvendinimo etapai. Valiutos perskaičiavimai. Teisės aktų, sutarčių ir kitų dokumentų nuorodų keitimas į eurus, palūkanų normų dydžių keitimai. Paskolų, indėlių, VP nominaliosios vertės prognozė. Bus ribojama litų keitimo suma į eurus. Euro įvedimo išlaidų kompensacijos KB ir kitoms verslo įmonėms. Verslininkų norai keisti kainas įvedus eurą. Išvados.
  Finansai, kursinis darbas(18 puslapių)
  2008-01-17
 • Euras Lietuvoje

  Euras Europoje. Bendros valiutos idėja. Europos Sąjungos (ES) šalių nesutarimai dėl euro. Euras Lietuvoje. Euro įvedimas Lietuvoje. Visuomenės informavimas apie eurą. Lietuvos pasirengimas euro įvedimui. Euro nauda.
  Finansai, referatas(6 puslapiai)
  2006-04-26
 • Euras Lietuvos link

  Euro įvedimas Lietuvoje. Su euru susijusi Finansų ministerijos informacija. Euro teikiama nauda. Bendros valiutos pranašumai. Prekybos didėjimas dėl kliūčių jai sumažinimo. Palūkanų lygių supanašėjimas. Kainų skaidrumas. Euro įvedimo minusai. Ekonominės politikos priemonių praradimas. Nedidelė verslo ciklų koreliacija. Gyvenimo su nedidelėmis palūkanomis pavojai. Vienkartinės išlaidos dėl euro įvedimo. Išvados.
  Finansai, referatas(18 puslapių)
  2006-12-12
 • Euras. Ar verta įvesti eurą Lietuvoje

  Įvadas. Euras Lietuvoje. Euro teikiama nauda. Prekybos didėjimas dėl kliūčių jai sumažinimo. Palūkanų lygių supanašėjimas. Kainų skaidrumas. Euro minusai. Ekonominės politikos priemonių praradimas. Nedidelė verslo ciklų koreliacija. Gyvenimo su nedidelėmis palūkanomis pavojai. Vienkartinės išlaidos dėl euro įvedimo. Kainų kilimas dėl euro įvedimo – mitas ar tikrovė. Kas sąlygojo kainų didėjimą. Kurios prekės pabrango, o kurios ne. Infliacijos suvokimas ir realybė. Išvados.
  Finansai, referatas(11 puslapių)
  2007-10-15
 • Euras. Euro privalumai ir trūkumai

  Sėkmingas euro įvedimas. Euro įvedimo įtaka rinkai. Lietuva ir euras. Verslo parengimas euro įvedimui. Spartus euro įvedimas. Laipsniškas euro naudojimo įvedimas. Vėlyvas euro įvedimas. Bankinės operacijos. Išvados.
  Finansai, referatas(12 puslapių)
  2005-05-26
 • Euro įtaka vertybinių popierių rinkai

  Įvadas. Euro kaip pasaulinės valiutos vaidmuo. Tarptautinis euro vaidmuo. Investicijos ir finansinės operacijos euru. Euro įtaka vertybinių popierių rinkai. Obligacijų rinka. Akcijų rinka. Išvestinės rinkos. Išvados.
  Finansai, referatas(13 puslapių)
  2005-10-23
 • Euro įvedimas Lietuvoje

  Euro įvedimas Lietuvoje. Euro įtaka Lietuvos ekonomikai. Euro nauda Lietuvai. Euro banknotai. Euro monetos. Kaip atpažinti eurą? Apsaugos požymiai. Banknotai. Kur gauti eurų?
  Finansai, referatas(9 puslapiai)
  2006-04-28
 • Euro įvedimas Lietuvoje (2)

  Įvadas. Darbo metodikos aprašymas. Euras. Euro įvedimo įtaka rinkai. Lietuva ir euras. Verslo parengimas euro įvedimui. Kada geriausia eurą įvesti Lietuvoje. Euro įvedimo nauda Lietuvai.
  Finansai, referatas(14 puslapių)
  2006-11-08
 • Euro įvedimo galimybės Lietuvoje

  Įvadas. Euras ir euro zona. Kas yra euras? Kas yra euro zona? Kokiose ne euro zonos šalyse mokėjimams naudojamas euras? Euro įvedimas Lietuvoje. Kokia numatoma euro įvedimo data Lietuvoje ir kas priims sprendimą. Ar gali Lietuva neįvesti euro? Ar yra euro įvedimo Lietuvoje planas? Kokią naudą turės Lietuva įvedusi eurą? Kokiu kursu litai bus keičiami į eurus ir kas jį nustatys? Ar euro įvedimas nepaskatins kainų kilimo Lietuvoje? Kokių priemonių numatoma imtis, kad verslininkai nekeltų. Kiek laiko kainas bus privaloma nurodyti litais ir eurais? Ar darbo užmokestis, pensijos ir kitos socialinės išmokos gyventojams bus nurodomos litais bei eurais ir kiek laiko? Litų keitimas į eurus. Kiek laiko įvedus Lietuvoje eurą dar bus galima mokėti litais? Kiek laiko litus bus galima išsikeisti į eurus ir ar reikės už tai mokėti? Kas atsitiks su paskolomis litais įvedus eurą? Ar įvedant eurą nepasikeis fizinių asmenų indėlių banke vertė, ar nereikia. Kaip, įvedus Europos sąjungos bendrąją valiutą ir keičiant. Ar nenukentės žmonės perskaičiuojant darbo užmokestį ir kitas išmokas. Euro banknotai. Kokie eurų banknotai cirkuliuoja apyvartoje ir kas juos išleidžia? Kaip įsitikinti, kad euro banknotas nepadirbtas? Kokių yra apyvartinių euro monetų ir kas jas išleidžia? Kaip atrodys Lietuvos leidžiamu apyvartinių euro monetų nacionalinė pusė. Kur vartotojas gali gauti daugiau informacijos apie Europos sąjungos. Euro įvedimo įtaka Lietuvos ekonomikai. Galimybe įsivesti eurą vis labiau abejojama. Išvados.
  Finansai, referatas(13 puslapių)
  2006-10-24
 • Euro įvedimo problemos

  Įvadas. Euro įvedimo sąlygos Lietuvoje. Euro įvedimo nauda. Euro įvedimo trūkumai. Euro įvedimo problemos. Euro įvedimo prognozės. Išvados.
  Finansai, referatas(10 puslapių)
  2007-12-20
 • Euro kurso politika

  Atstovavimas EURO zonai, Atstovavimas Tarptautiniame valiutos fonde, Valiutos kurso politika. Išvados.
  Finansai, rašinys(5 puslapiai)
  2005-03-07
 • Euro zona ir jos formavimosi ypatybės

  Įvadas. Euro zona. Europos centrinis bankas (ECB). Trumpa Euro zonos istorija. Penkeri pirmieji euro zonos metai - tikra sėkmė, bet ateityje laukia išbandymai. Euro įvedimas Lietuvoje. Išvados.
  Finansai, referatas(9 puslapiai)
  2006-04-13
 • Euro zonos komercinių bankų priežiūros ir reguliavimo ypatybės

  Įvadas. Euro zona, eurosistema, Europos centrinis bankas (ECBS) ir Europos centrinio banko struktūra (ECBS). Euro zona. Europos Centrinis Bankas (ECB). Europos centrinių bankų sistema (ECBS). Euro sistema. Komercinių bankų priežiūra ir reguliavimas. Išvados.
  Finansai, referatas(12 puslapių)
  2007-04-06
 • Euroobligacijos

  Įvadas. Įmonių obligacijos. Reitingai ir rizika. Eurorinkos finansavimo instrumentai (euroobligacijos). Euroobligacijos. Euroobligacijų privalumai ir galimybės. Kaip gaunamas pelnas prekiaujant euroobligacijomis? Tarptautinės obligacijos. Valstybės kredito reitingai. Finansavimas, esant kintamai Euroobligacijų normai. Užsienio obligacijų valiutos kurso rizika. Euroobligacijų rinkos panaudojimas. Apsidraudimas nuo valiutos kurso rizikos. Daugiavaliutinis ilgalaikis finansavimas. Valiutų "kokteilio" obligacijos. Valiutų apsikeitimo sandoriai. Išvados.
  Finansai, referatas(23 puslapiai)
  2006-11-09
 • Euroobligacijos (2)

  Įvadas. Obligacijos. Obligacijų charakteristikos. Obligacijų rūšys. Vietinės ir užsienio obligacijos. Obligacijų rinkos. Euroobligacijos. Euroobligacijų privalumai ir galimybės. Euroobligacijų rinkos panaudojimas. Kaip gaunamas pelnas prekiaujant euroobligacijomis. Lietuvos Respublikos (LR) ir įmonių euroobligacijos. Išvados.
  Finansai, namų darbas(14 puslapių)
  2008-01-25
 • Europos centrinis bankas (ECB) ir jo įtaka Lietuvai

  Įvadas. Europos centrinis bankas (ECB) ir Lietuvos bankas (LB). Eurosistema. Europos centrinis bankas (ECB). Lietuvos bankas. Eurozona ir eurosistema. Europos centrinio banko įtaka Lietuvai. Lietuvos bankas – Europos centrinių bankų narys. Lietuvos banko įstatymo pasikeitimai. Lito susiejimas su euru. Euro įvedimas. Euro įvedimo pliusai ir minusai. Išvados ir siūlymai.
  Finansai, kursinis darbas(15 puslapių)
  2007-05-17
 • Europos centrinis bankas (ECB) ir Lietuva (2)

  Tarptautinių finansinių atsiskaitymų referatas. Įvadas. Pagrindinis šio darbo tikslas – išnagrinėti Europos centrinio ir Lietuvos nacionalinio banko vaidmenis bendroje sistemoje. Europos centrinio banko (ECB) veikla. Europos centrinio banko (ECB) vaidmuo. Europos centrinio banko (ECB) tikslas, uždaviniai ir funkcijos. Europos centrinio banko (ECB) kapitalas ir TARGET sistema. Europos centrinis bankas (ECB) ir Lietuva. Lietuvos centrinis bankas (ECB). Lietuvos banko vaidmuo Europos centrinio banko (ECB) sistemoje. Išvados.
  Finansai, kursinis darbas(20 puslapių)
  2008-06-04
Puslapyje rodyti po