Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai

Finansai (1957 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Pinigai (4)

  PowerPoint pristatymas. Pinigų egzistavimo prielaidos. Pinigai yra apibūdinami pagal jų funkcijas. Žodžio moneta kilmės legenda. Mokėjimams ir atsiskaitymams vykdyti priimami susidėvėję ir taip sugadinti pinigai. Banknotų ir monetų atvaizdus draudžiama naudoti, kai. Banknotų atvaizdus galima naudoti. Monetų atvaizdus galima naudoti.
  Finansai, pristatymas(9 skaidrės)
  2006-02-07
 • Pinigai (5)

  Įvadas. Pinigai ir jų esmė. Pinigų rinka. Pinigai. Pinigų esmė. Pinigų rinka. Pinigų paklausa. Pinigų pasiūla.
  Finansai, referatas(19 puslapių)
  2006-03-22
 • Pinigai (6)

  Įvadas. Pinigai. Pinigų funkcijos. Istorinė pinigų raida.
  Finansai, namų darbas(10 puslapių)
  2006-03-29
 • Pinigai (7)

  Kas yra pinigai. Atsiradimas ir istorija. Kreditinių pinigų atsiradimas. Kreditinių pinigų atsiradimas. Pinigų rūšys. Žodžio moneta kilmės legenda. Monetų reikšmė istorijoje. Monetos Lietuvoje. Monetų alternatyvos. Kolekcinės monetos. Popieriniai pinigai. Atsiskaitymo priemonių raida. Pinigų egzistavimo prielaidos. Likvidumas. Pinigai ir kiti aktyvai. Banko pinigų sukūrimo mechanizmas. Pinigai egzistuojantys sąskaitose. Biudžeto sąskaitos. Depozitinės sąskaitos. Aukštas palūkanas uždirbančios čekinės sąskaitos. Terminuoti ir taupomieji indėliai. Čekinės knygutės taupomosios sąskaitos.
  Finansai, referatas(11 puslapių)
  2006-04-21
 • Pinigai (9)

  Pinigai. Kas yra pinigai? Pinigų istorinė raida. Kokie turi būti pinigai? Pagrindinės pinigų funkcijos. Pinigų vertė. Pinigų pasiūla ir paklausa.
  Finansai, konspektas(7 puslapiai)
  2006-10-28
 • Pinigai ir bankai

  Pinigai. Atsiradimas ir istorija. Pinigų rūšys. Popieriniai pinigai. Iš Lietuvos pinigų istorijos. Pinigų pasiūla. Bankininkystės raida. Šiuolaikinė bankininkystė. Bankų teikiamos paslaugos. Dalinio rezervavimo sistema. kaip bankai "kuria" pinigus. Du požiūriai į Lietuvos bankininkystės kūrimą.
  Finansai, referatas(9 puslapiai)
  2006-09-18
 • Pinigai ir bankų sistema

  Makroekonominė pinigų politikos aplinka. Kitos priemonės pinigų sistemos stabilumui didinti. Bankai, jų atsiradimas, funkcijos ir rūšys. Atskiras komercinis bankas bankų sistemoje. Lietuvos centrinio banko veiklos principai ir vaidmuo ekonomikoje. Užsienio centrinių bankų veiklos principai ir vaidmuo ekonomikoje.
  Finansai, referatas(16 puslapių)
  2007-02-14
 • Pinigai ir ekonomika

  Įvadas. Pinigų samprata. Pinigai ir jų savybės. Pinigų funkcijos. Istorinė pinigų raida. Pinigai ir bankų veikla. Šiuolaikinių bankų veikla ir pinigai. Centrinis bankas ir jo funkcijos. Pinigų pasiūla ir paklausa. Pinigų vertė. Pinigų pasiūla ir jos reguliavimas. Paklausa pinigams. Pinigų valdymas ir kontrolė. Pinigų srautų valdymas. Pinigų rinka ir jos kitimai. Monetarinė pinigų politika. Išvados.
  Finansai, kursinis darbas(54 puslapiai)
  2006-03-07
 • Pinigai ir infliacija

  Įvadas. Pinigų samprata. Trumpa pinigų istorija. Pinigai – mainų tarpininkas. Vertės matas ir būsimųjų mokėjimų priemonė. Pinigai – kaupimo priemonė. Pinigai – apskaitos vienetas. Pinigų funkcijų sąveika. Pinigų formos. Kreditinių pinigų prigimtis. Grynųjų pinigų neturėjimas. Elektroniniai pinigai ir jų įtaka. Elektroninių pinigų samprata, savybės, rūšys. Infliacija. Infliacijos priežastys. Visuminės pasiūlos kreivė. Kainų kilimas ir infliacija: pasiūlos šokai. Kainų kilimas ir infliacija: paklausos aspektai. Ar pinigai yra tikroji priežastis? Kova su infliacija. Infliacijos matavimas. Infliacijos pasekmės.
  Finansai, referatas(26 puslapiai)
  2007-11-13
 • Pinigai ir jų cirkuliacija

  Įvadas. Pinigų apibrėžimas ir raida. Kas yra pinigai? Atsiskaitymo priemonių raida. Kreditinių pinigų atsiradimas. Pinigų egzistavimo prielaidos. Šiuolaikinės pinigų formos. Likvidumas. Pinigai ir kiti aktyvai. Banko pinigų sukūrimo mechanizmas. Pinigai egzistuojantys sąskaitose. Sandėrio sąskaitos. Sandėrio sąskaitų raida Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) ir Anglijoje. Bendros čekinių sąskaitų savybės. NOW ir ATS sąskaitos. Pinigų rinkos depozitinės sąskaitos (MMDA) ir bendrieji pinigų rinkos fondai (MMMF). Biudžeto sąskaitos. Depozitinės sąskaitos. Aukštas palūkanas uždirbančios čekinės sąskaitos. Terminuoti taupomieji indėliai. Čekinės knygutės taupomosios sąskaitos. Taupomųjų indėlių sertifikatai. Perduodami depozitų sertifikatai. Atviros terminuotos sąskaitos. IRA (Individual Retirement Accounts) - privačių asmenų pensijų sąskaitos. Kreditinės ir debetinės kortelės. Išvados.
  Finansai, referatas(16 puslapių)
  2005-12-08
 • Pinigai ir jų cirkuliacija (2)

  Pinigų apibrėžimas ir raida. Kas yra pinigai? Atsiskaitymo priemonių raida. Kreditinių pinigų atsiradimas. Pinigų egzistavimo prielaidos. Šiuolaikinės pinigų reformos. Likvidumas. Pinigai ir kiti aktyvai. Banko pinigų sukūrimo mechanizmas. Pinigai egzistuojantys sąskaitose. Sandėrio sąskaitos. Sandėrio sąskaitų raida Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) ir Anglijoje. Bendros čekinių sąskaitų savybės. NOW ir ATS sąskaitos. Pinigų rinkos depozitinės sąskaitos (MMDA) ir bendrieji pinigų rinkos fondai (MMMF). Biudžeto sąskaitos. Depozitinės sąskaitos. Aukštas palūkanas uždirbančios čekinės sąskaitos. Terminuoti ir taupomieji indėliai. Čekinės knygutės taupomosios sąskaitos. Taupomųjų indėlių sertifikatai. Perduodami depozitų sertifikatai. Atviros terminuotos sąskaitos. Kreditinės ir debetinės kortelės. Lietuvos Banko pinigų politikos priemonių taikymo kryptys. Bendrosios nuostatos. Lietuvos banko pinigų politikos tikslai. Lietuvos Banko pinigų politikos priemonės. Privalomųjų atsargų reikalavimai. Skolinimosi galimybės Lietuvos banke. Atvirosios rinkos operacijos. Baigiamosios nuostatos. Požiūrio į šiuolaikines valiutų valdybas raida per dešimtį šio modelio gyvavimo metų Lietuvoje. Išvados.
  Finansai, kursinis darbas(19 puslapių)
  2005-12-11
 • Pinigai ir jų funkcijos ekonomikoje

  Įvadas. Pinigų apibrėžimas ir raida. Kas yra pinigai? Atsiskaitymo priemonių raida. Kreditinių pinigų atsiradimas. Reikalavimai pinigams. Pinigų funkcijos. Pinigų vertės kitimas. Infliacija ir jos sąryšis su pinigais. Kreditinės ir debetinės kortelės.
  Finansai, referatas(12 puslapių)
  2006-03-16
 • Pinigai ir jų raida

  Pinigų apibrėžimas ir raida. Kas yra pinigai? Atsiskaitymo priemonių kilmė ir raida. Kreditinių pinigų atsiradimas. Pinigų egzistavimo prielaidos. Mokėjimo priemonės pasirinkimas. Mokėjimo poreikio nustatymas. Pagrindinės mokėjimo priemonių charakteristikos. Mokėjimo priemonės. Mokėjimai grynaisiais. Čekiai. Kreditiniai pervedimai. Tiesioginis debetas (direct debit). Mokėjimo kortelės. Mokėjimas paštu. Kitos mokėjimo priemonės. Elektroniniai pinigai. Elektroninių pinigų rūšys. Elektroninių pinigų paplitimas šiai dienai. Veiksniai, trukdantys elektroninių pinigų difuzijai. Veiksniai, skatinantys elektroninių pinigų paplitimą. Elektroninių pinigų ateitis.
  Finansai, kursinis darbas(17 puslapių)
  2007-05-25
 • Pinigai ir šiuolaikinės jų formos

  Pinigai (sąvokos apžvalga). Bendros žinios apie pinigus (kas yra pinigai, kam jie skirti?). Pinigų standarto evoliucija ir jos ypatumai. Pinigų funkcijos ir savybės. Šiuolaikinės pinigų formos. Bendros žinios apie šiuolaikines atsiskaitymo formas (pinigus). Grynieji pinigai, jų panaudojimas (nacionalinės ir tarptautinės valiutos. Naujas žingsnis Europos Sąjungos šalių pinigų raidoje – Eurovaliuta. Banko mokėjimo kortelė. Vertybiniai popieriai Lietuvoje ir ne tik Likvidumas. Pinigai ir kiti aktyvai. Išvados.
  Finansai, referatas(16 puslapių)
  2005-12-22
 • Pinigai ir šiuolaikinės jų formos (2)

  Įvadas. Pinigų apibrėžimas ir istorinė raida. Pinigų sąvoka. Pinigų raida. Pagrindinės pinigų funkcijos. Šiuolaikiniai pinigai. Banko pinigai. Kreditinės kortelės. Čekiai. Vekseliai. Nauja valiuta Europos sąjungoje (ES). Naujienos. Išvados.
  Finansai, referatas(22 puslapiai)
  2006-05-15
 • Pinigai ir šiuolaikiniai bankai

  Pinigų funkcijos. Istorinė pinigų raida. Pinigų rinka. Pinigų paklausa. Pinigų pasiūla. Pusiausvyra pinigų rinkoje. Bankai, jų atsiradimas, funkcijos ir rūšys.
  Finansai, konspektas(24 puslapiai)
  2006-10-23
 • Pinigai Lietuvoje

  Įvadas. Bendrai apie pinigus. Barteriniai mainai. Pinigai – brangieji metalai ir popieriniai pinigai. Pinigų funkcijos. Pinigų savybės. Pinigų perkamoji galia. Pinigų paklausa ir pasiūla. Šiuolaikiniai pinigai. Lietuvos pinigai iki 1988 metų. Grivinos. Sidabro lazdelės, kapa. Grašiai. Monetos. Popieriniai pinigai. Pinigai nuo 1915 metų iki 1922 metų. Pinigų reformos. Osto pinigų cirkuliacijos įteisinimas. Kitų pinigų cirkuliacija. Pinigai nuo 1922 metų iki 1988 metų Savų pinigų sistemos kūrimas, euras. Lito idėja. Pasirengimas įvesti litą. Išėjimas iš rublio zonos ir talonų įvedimas. Euras – bendroji Europos Sąjungos (ES) valstybių valiuta. Lietuva ir euras. Išvados. Priedai.
  Finansai, kursinis darbas(41 puslapis)
  2006-03-24
 • Pinigai mūsų gyvenime

  Pinigų funkcijos. Lietuvos centrinio banko funkcijos, bankų funkcijos. Pinigų bruožai. Lietuvos gyventojų pinigų išleidimas skirtingoms sritims. Eilėraštis apie pinigus.
  Finansai, konspektas(4 puslapiai)
  2005-04-22
 • Pinigai, bankai, monetarinė sistema

  Įvadas. Pinigų istorinė raida: Pinigai – tai prekės; Metalinių pinigų atsiradimas; Popieriniai pinigai; Banko pinigai; Netikri pinigai. Lietuvos pinigų istorija. Kaip atsirado euras. Euro banknotai. Bankų istorijos raida Pagrindiniai Lietuvos bankų uždaviniai, funkcijos bei teisės. Monetarinė politika, jos įgyvendinimo principai ir priemonės. Išvados.
  Finansai, referatas(16 puslapių)
  2005-06-20
 • Pinigai, jų esmė

  Pinigai. Kas yra pinigai? Pinigų istorinė raida. Kokie turi būti pinigai? Pagrindinės pinigų funkcijos. Pinigų vertė. Pinigų pasiūla ir paklausa. Bankų pinigai. Uždirbamoji pinigų galia. Pinigų vertės kitimas laikui bėgant. Išvados. Naudota literatūra (5).
  Finansai, referatas(18 puslapių)
  2005-09-27
Puslapyje rodyti po